chome – projektowanie wnętrz

Projektowanie i aranżowanie wnętrz to usługa, którą coraz chętniej osoby prywatne decydują się powierzyć specjalistom. W chome zgrany zespół profesjonalistów dba o to, aby zaproponować klientowi najwyższą jakość usług. Domowe wnętrza to te w których spędzamy najwięcej czasu – warto zadbać o to, aby były przyjaźnie zaplanowane pozwalając na funkcjonalne użytkowanie przestrzeni oraz na wykreowanie pięknego wnętrza.

W chome oferowane są usługi projektowania wnętrz użytkowych i mieszkalnych, a także pomoc w ich aranżacji. Odpowiednie udekorowanie pomieszczenie pozwala na podniesienie jego wartości estetycznej, co  przekłada się na komfort spędzanego we wnętrzu czasu. Dodatkowo w chome skorzystać można z usługi tworzenia na wymiar mebli kuchennych i innych – wyjątkowe meble stworzone z myślą o konkretnym projekcie pozwalają na podniesienie walorów estetycznych wnętrza oraz na dopasowanie stylu do potrzeb i upodobań klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z portfolio dotychczasowych prac, z ofertą oraz cennikiem na stronie http://www.chome.studio/.