O stronie

Interesujecie się projektami graficznymi? Tworzycie strony internetowe i szukacie inspiracji? A może jesteście osobami, które dla własnych potrzeb potrzebują projektantów specjalizujących się na przykład w tworzeniu identyfikacji wizualnych dla marek? Sprzedaj Projekt jest zatem miejscem, któremu powinniście poświęcić więcej uwagi. W tym miejscu znajdzie ciekawe projekty należące do portfolio firm lub freelancerów. Skupimy się na ukazaniu szczegółów oraz pokrótce opiszemy działalność firmy. Dzięki naszej witryny poznacie najciekawsze projekty na polskim rynku i będzie w stanie znaleźć ich autorów.

Serwis internetowy Sprzedaj Projekt to miejsce dla kreatorów, marzycieli, myślicieli, projektantów, grafików…słowem – twórców i ich odbiorców. W tym miejscu znajdziecie to co zalicza się do ogólnie pojętej sztuki użytkowej lub sztuki przez wielkie S. Znajdziecie tutaj projekty zarówno dużych ekip, które nad jednym projektem pracują w zespole, jak i dzieła freelancerów, którzy dzięki swojemu talentowi potrafią wybić się ponad przeciętność.

Sprzedaj Projekt zamieszcza projekty graficzne, zdjęcia, identyfikacje wizualne, księgi znaków, reklamy, projekty druków i wszystko to, co jest estetyczne i atrakcyjne. Zachęcamy Was do przesyłania nam Waszych projektów, które zamieścimy w serwisie. Wystarczy wejść w zakładkę kontakt i postępować według instrukcji.