Roll up reklamowy – niezbędny element stoiska na targach!

Gadżety reklamowe znane są od samego początku istnienia branży marketingowej, a mimo to nadal stanowią nieodłączny element budowania rozpoznawalności danej marki.

Gadżety reklamowe – skuteczny sposób na pozyskanie klientów

Dzisiejsze firmy dobrze wiedzą, że reklama nie może ograniczać się tylko do promocji w internecie. Z tego względu gadżety reklamowe cieszą się dużą popularnością i niemal każde przedsiębiorstwo korzysta z tej formy reklamy. Odpowiednio zaplanowana i przemyślana reklama jest podstawą do skutecznej promocji i zarazem sukcesu danej firmy.

W przypadku działań promocyjnych, gadżety reklamowe są niezbędne – zwłaszcza, jeśli dana marka promowana jest na targach i eventach. Wówczas ta forma reklamy jest niezastąpiona i pozwala na skuteczną, a zarazem też długofalową promocję.

Gadżety reklamowe w Katowicach umożliwiają budowanie relacji między daną firmą, a jej potencjalnymi klientami – dzięki czemu konsumenci mają bezpośrednią styczność z marką i oferowanymi przez nią produktami lub usługami. Gadżety reklamowe są też nienachalną formą promocji, która pozytywnie przyjmowana jest przez odbiorców.

Targi i eventy – jak skutecznie wypromować daną markę?

Wiele firm prężnie uczestniczy w różnego rodzaju eventach i targach, gdzie bardzo istotne są działania, które zwrócą uwagę potencjalnych klientów. Uczestnictwo w takich wydarzeniach pozwala na skuteczne budowanie wizerunku danej marki, a ponadto zwiększa jej wiarygodność.

Targi, umożliwiają przedstawienie oferty, która skierowana jest bezpośrednio do odbiorcy. W tym czasie nieuniknione jest spotkanie konkurencyjnych firm, dlatego bardzo istotne jest, aby stanowisko było oryginalne i pomysłowe. W tej sytuacji niezastąpione są działania reklamowe, które pozwolą stworzyć widoczną i zarazem skuteczną reklamę.

Na targach fundamentalne jest profesjonalne przedstawienie danej marki – oferowanych przez nią usług, jak i produktów. Ważne zatem, aby stoisko było odpowiednio przygotowane, dzięki czemu zostanie pozytywnie odebrane przez potencjalnych klientów. Strategia i plan są w tym przypadku niezwykle istotne – wówczas możliwe będzie przebicie się przez konkurencję i wypromowanie marki.

Gadżety reklamowe w Katowicach – jaką firmę wybrać?

Warto poszukiwać drukarni reklamowej. Firma powinna oferować szeroki zakres usług, a ich jakość reprezentować najwyższy poziom. Adatto – drukarnia w Katowicach specjalizuje się w druku cyfrowym i wielkoformatowym, a oprócz tego oferuje gadżety reklamowe – długopisy, kubki, kalendarze, torby i wiele innych. Firma zajmuje się również tworzeniem systemów reklamowych:

  • roll-upów,
  • x-banerów,
  • ścianek wystawienniczych,
  • stojaków na ulotki i nie tylko.

Dzisiejsza oferta nowoczesnych drukarni wyróżnia się profesjonalnym podejściem do reklamy. Coraz częściwje, oferty firm obejmują produkcję ścianek wystawienniczych. Praktyka i doświadczenie, które dodatkowo połączone są z niezwykłą precyzją, pozwalają na uzyskanie ścianki o bardzo dokładnym spasowaniu brytów – dzięki temu wydruki są ostre i równomierne.

Ścianki wystawiennicze doskonale sprawdzają się na targach i eventach, pozwalając na skuteczną i widoczną promocję. Produkty zabezpieczone są laminatem stałym matowym, który nie odbija zbyt wiele światła i doskonale sprawdza się w zamkniętej przestrzeni. Producenci wykonują ścianki w dowolnej konfiguracji – proste, z zakrętami, jak i łukowe, które mogą składać się nawet z kilkunastu elementów.

Drukarnie oferują również x-banery, które są tanim i zarazem praktycznym stojakiem reklamowym. X-banery wykonane są na bazie lekkiej aluminiowej konstrukcji w kolorze czarnym, a ponadto posiadają stojak z możliwością regulowania montowanej grafiki.

Reklama ta świetnie sprawdza się jako forma promocji na targach i eventach, gdzie fundamentalne jest przekazanie treści w wyraźny i czytelny sposób. X-banery są zatem doskonałą propozycja dla firm, którym zależy na tanich, a zarazem skutecznych działaniach marketingowych. 

gadżety reklamowe

Roll-up reklamowy – niezbędny element stoiska na targach!

Roll-upy bez wątpienia cieszą się największą popularnością i uważane są za jedną z najlepszych metod reklamowych. Rozwiązanie to jest niezwykle praktyczne i wiele firm z chęcią wykorzystuje roll-upy na różnego rodzaju targach i eventach.

Roll-upy charakteryzują się prostą konstrukcją, nowoczesnym designem i dobrej jakości drukiem cyfrowym. Umieszczona na nich reklama jest widoczna i czytelna – dzięki czemu też skuteczna. Roll-upy można z łatwością rozstawić w wybranym miejscu, a proces ten trwa dosłownie chwilę.

Roll-up składany jest do praktycznej kasety, która stanowi stabilną podstawę stojącej reklamy, jak również jej ochronę podczas transportu. Adatto przygotowuje jednostronne i dwustronne roll-upy najwyższej jakości, które dostępne są w wielu wymiarach. Nadruki i układ graficzny zawsze dopasowywany jest do wymagań klienta, a firma na pierwszym miejscu stawia jakość wykonania oraz atrakcyjny wygląd reklamy.